22-я Международная выставка энергоэффективного отопления, вентиляции, кондиционирования, водоснабжения, возобновляемой энергетики, сантехники и бассейнов
18–20 августа 2020 года • Украина, Киев, МВЦ, Броварской пр-т, 15

Насосні станції водопостачання і пожежогасіння HYDROMAKS від компанії ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ

новость
   
Вода - це джерело життя, вода нам потрібна для господарсько-побутових потреб, вода має велику теплоємність, тому ефективно використовується для гасіння вогню.

Сучасні житлові і адміністративні будівлі мають висоту 20, 30 і більше поверхів, тому підйом води на необхідну висоту є важливим завданням в проекті будь-якої будівлі.

Компанія ОПЕКС ЕНЕРГОСИСТЕМИ вигідно виділяється, серед постачальників і виробників насосних станцій. Ми виготовляємо станції холодного або гарячого водопостачання, а також станції пожежогасіння на базі найбільш поширених брендів, які зарекомендували себе високою якістю насосного обладнання. Ви можете прийняти рекомендації по вибору насосів від наших фахівців або запропонувати свій бренд, який Ви хотіли б бачити в складі насосної станції. Ми індивідуально спроектируем і виготовимо насосну станцію водопостачання або пожежогасіння, яка буде повністю відповідати Вашим вимогам.

Звітайте до компанії ОПЕКС Енергосистеми! Наш стенд 1-D2-1, павільйон №1.