22-я Международная выставка энергоэффективного отопления, вентиляции, кондиционирования, водоснабжения, возобновляемой энергетики, сантехники и бассейнов
18–20 августа 2020 года • Украина, Киев, МВЦ, Броварской пр-т, 15

CoolClima

CoolClima. Системи кондиціонування та вентиляції.
Назва компанії Опис Номер стенду 
ГРІН ФРОСТ Спіральні компресори InvoTech Scroll - новинка ринку кондиціонування повітря, теплових насосів та холодильного обладнання. Широкий модельний ряд  та оптимізовані серії компресорів для різних температурних режимів з низьким рівнем шуму забезбечить економічну та надійну роботу системи. 3-B-1
Helios Ventilatoren GmbH & Co. KG Компактні припливно-витяжні установки КВЛ з рекуперацією тепла, продуктивністю до 2500 м3/ч.
Висока продуктивність при малому споживанні енегії, мінімалістичний дизайн та інноваційна технологія для безшумної роботи – ось, що вирізняє вентилятори  Helios UltrsSilence.
Завдяки продуманим функціям венилятори для малих приміщень MiniVent M1, також система однотрубної вентиляції ultraSilence ELS оптимально підходить для приватних будинків та квартир.
3-F2-11
ЄВРОТЕХНОТЕРМ, ТОВ ТОВ «Євротехнотерм» - інжинірингова компанія, яка спеціалізується на поставках сучасного енергозберігаючого обладнання для систем вентиляції, опалення та газопостачання  в різних галузях промисловості (металургійної, машинобудівної, хімічної, скляної, харчової промисловості та ін) та має «Сертифікати відповідності», «Дозвіл на застосування» в Україні. 3-F4-7
ЛІФОТ, ТОВ Нове покоління професійних вимірювальних приладів - Смарт зонди testo. Прилади не мають дисплею, тому для відображення виміряних даних використовується смартфон або планшет. За допомогою смартфону ви можете одночасно отримувати дані з шести Смарт зондів testo, які розташовані на відстані до 15 метрів та будувати графіки, таблиці, зберігати і відправляти дані вимірювань електронною поштою.  3-J3-3
FUNKE GmbH (FUNKE-UKRAINE)
Виробництво пластин, пластинчастих та кожухотрубних теплообмінників, маслоповітряних охолоджувачів, електричних маслопідігрівачів.
Новий продукт 2017 року - компаблоки FunkeBloc.
3-G2-5
ТЕПЛОБРЕНД Конвектори ТМ ТЕПЛОБРЕНД вузької і низької серії, що дозволяєють максимально зменшити габаритні розміри каналів під монтаж, збільшити міцність і жорсткість коробу конвектора під впливом навантажень і більш естетично виглядати в інтер'єрі приміщення. Конвектори підвищеної потужності за рахунок компоновки декількох теплообмінників в одному виробі, причому теплообмінники зістиковано в один цільний нагрівальний елемент з одним входом і одним виходом. Кутові конвектори для зручності встановлення у приміщеннях з кутовим вітражним склом. Фарбування декоративних решіток в будь-який колір за шкалою RAL. 3-A2-19
ВІТОР СИСТЕМС, ТОВ Електроприводи GRUNER та NENUTEC:
- для повітряних заслінок;
- для клапанів "баттерфляй".
Електроприводи окремо чи разом з регулюючими, запірними, перемикаючими кульовими кранами.
Насоси для відводу конденсату REFCENTER.
3-C1-13
ССК ТМ, ТОВ Дахові елементи вентиляції
Призначені для здійснення припливної та витяжної вентиляції. Забезпечують виведення відпрацьованого повітря, видалення зайвої вологи, подачу потоку свіжого повітря, захист від проникнення снігу і дощу в канали.
Шафи автоматики
Призначені для управління загальнопромисловими та вентиляторами димовидалення, припливно-витяжними установками, агрегатами повітряного опалення.
3-C2-7
С-ТЭНК, ООО Компанія S-TANK виходить на ринок України і представляє новий модельний ряд Баків!
Це унікальна продукція, що володіє відмінною якістю і привабливим зовнішнім виглядом.
Всі баки після виробництва піддаються ретельній перевірці і проходять випробування.
Баки S-TANK пропонуються з вогнестійкою поліефірної теплоізоляцією і зовні захищені пластикової і матер'яною обшивкою вже в базовій комплектації.
U-C1-3
ВЕНТИЛЯЦІЙНІ СИСТЕМИ, ПрАТ  Модульна система розподілу повітря FlexiVent від ТМ «VENTS».
Система FlexiVent базується на використанні компактних гофрованих повітропроводів круглого перетину діаметром 75 мм з ударостійкого пластику. З FlexiVent можно легко і швидко створити енергозберігаючу систему вентиляції в будинку, квартирі, на етапі нового будівництва або капітального ремонту. Повітроводи підходять для монтажу в підлозі, стінах і стелі. FlexiVent - гнучке рішення для вентиляції Вашого будинку.
3-A1-10
СІДЕК, ТД, ТОВ "ТД СІДЕК"-Дистриб’ютор вентиляційного обладнання SALDA, Klimaoprema, O.ERRE та системи опалювання Rakoczy.
Сьогодні пропонуємо Вам обладнання з сертифікатом гігієни для чистих приміщень AmberAir литовського виробника Salda та системи «під ключ» від хорватського виробника Klimaoprema.
Віконні, стельові та осьові вентилятори італійського виробника O.ERRE
3-K2-1
АЛЬЯНС ЕЙР Нові енергоефективні системи вентиляції, охолодження та опалення, сформовані з обладнання, ексклюзивно постачаємого в Україну. Вентиляційне обладнання БерлінерЛюфт (Німеччина), промислові та комерційні чиллери та теплові насоси. Термоколд (Італія), побутові та комерційні теплові насоси до - 25, мультизональні системи та фанкойли МАХА (Італія). Також є партнерами низки інших брендів ринку ОВК. 3-C1-7
РЄОЛ, ТОВ
Компанія «Рєол» ексклюзивно презентує бренд чеського виробника 2VV. Широкий спектр теплових завіс вертикального і горизонтального виконання, з водяним і електричним нагрівом, тепловентилятори для комерційних і промислових об'єктів, компактні припливні і припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла.
На нашому стенді будуть представлені нові моделі теплових завіс з EC двигунами!
2-A5-4
СЕНТЕРА САРМАТІЯ, ТОВ Відкрилось представництво ТМ SENTERA – автоматика для вентеляційних систем:
• Електронні регулятори швидкості вентеляторів
• Трансформаторні регулятори швидкості вентеляторів
• Регулятори для канальних електрокалориферів
• Датчики та регулятори тиску повітря
• Датчики температури, вологості, CO2 та якості повітря
• Детальніше на сайті www.sentera.eu
3-H1-3
АКВА-ВОРЛД УКРАЇНA В новому сезоні компанія Aqua-World представляє теплові насоси "повітря - вода" для індивідуального та комерційного використання (опалення та кондиціювання в одному приладі).  Відмінною особливістю є висока енергоефективність (COP до 4,67), робота при екстремально низьких (до -30℃) і високих температурах (до 45℃), можливість інтегрування в існуючу систему опалення та сумісна робота з іншими тепловими приладами (котел, сонячний колектор та інші).   2-C5-3
ТЕРМОПРОМ, НВП ТОВ 1. Розбірні пластинчаті теплообмінники СТА (Україна).
Нові моделі теплообмінників для різноманітних рішень в комунальній сфері, харчовій промисловості, металлугрії та інших галузях. Ми пропонуємо сучасне теплообмінне обладнання, що дозволяє знижувати капітальні витрати і витрати на обслуговування, а також підвищувати надійність систем в цілому.
2. Паяні теплообмінники SWEP.
Найбільш продуктивним та ефективним обладнанням, що використовуються в різноманітних системах тепловіддачі, є паяні пластинчаті теплообмінники. Сфера їх застосування доволі широка. Від систем гарячого водопостачання, теплових пунктів і промислових теплових мереж до холодильної, кліматичної техніки та теплових насосів.
3. Індивідуальні теплові пункти МТ (Україна).
Розширилася модельна лінійка теплових пунктів власного виробництва. Переваги МТ: економія до 25% теплової енергії, повна диспетчеризація, економія електроенергії, економія площі приміщень. 
4. Розширювальні баки Vespress.
Вже встигли завоювати своїх користувачів на українському ринку. Розширювальні мембранні баки виконані з листової високоякісної сталі і розділені фіксованою мембраною з синтетичної гуми на водяну і повітряну камеру. Vespress призначені для компенсації об'ємних змін теплоносія, як аккумулююча ємність в системах водозабезпечення, опалення, кондиціонування, холодильних установках.
5. Бойлери непрямого нагріву та буферні баки Fiorini.
Надійний і високоякісний італійський виробник бойлерів і баків, що працюють від теплоносія, вигідні тим, що замовник має запас гарячої води і має високу продуктивність. Він може працювати від різних джерел тепла.
3-B-9
АПРО Системс Україна Компанія АПРО Системс Україна,  спеціалізується на виробництві систем зажимних засобів  та кріплень. Представництво компанії «АРRO» на територіїї України дозволяє клієнтам купляти стяжки, клемні колодки, площадки для кріплень та хомути по оптовим цінам.

Кожна партія підлягає контрольним випробуванням. У лабораторії перевіряють відповідність продукції заявленим характеристикам, а саме: максимальне зусиллля на розрив, вогнестійкість та витривалість до агрессивної среди.
3-B-6
GOODWILL IMPORT Найкращі умови з імпорту для українського бізнесу від міжнародної групи компаній з ім'ям. Консалтінг Ваших витрат на імпорт, митне оформлення, імпорт під ключ з будь-якої країни світу. Особливі умови з доставки вантажів з Європи і Азії. Сучасний сервіс і повна інформаційна безпека.  1 павільйон
САН-АЙС
Компанія Сан-Айс презентує нову лінійку кондиціонерів виробництва Mitsubishi Heavy Industrie на цьогорічній міжнародній спеціалізованій виставці Аква-Терм 2017. Нові моделі 2017 року розроблені за участі провідних італійських спеціалістів. Енергозбереження та надійність – основні переваги новинок серії SRK-ZSX та SRK-ZS, які належать до найвищого сегменту - люкс та преміум класу кондиціонерів.
3-G2-1; вулиця
СВС КЛІМА, ТОВ Компанія "СВС-Кліма" надає комплекс послуг з виробництва сучасних і високоефективних систем вентиляції для об'єктів промислового, адміністративного, громадського та спеціального призначення.
Ми виробляємо:
• Повітропроводи  круглого і прямокутного перетину будь-яких розмірів з фланцевим і телескопічним з'єднанням
• Фасонні деталі до повітропроводів круглого, прямокутного і овального перетину різних типів
• Дросель-клапани різних розмірів
• Витяжні зонти
• Шумоглушники круглого і прямокутного перетину
• Витяжні зонти
• Нестандартні вироби з оцинкованої сталі
• Алюмінієві повітророзподільні решітки
• Кронштейни монтажні для кондиціонерів
• Порошкове фарбування виробленої продукції в будь-який колір.
• Димарі в комплекті з фасонними деталями з нержавіючої сталі з утеплювачем і без нього.
• Фільтри повітроочисні
Розширення асортименту:
• Вентиляційні дефлектори
• Лінійні дифузори
3-L-11
PRANA Модель PRANA-150 відтепер з можливістю самостійного подовження системи до потрібного розміру, починаючи від 535 mm. Набір для подовження входить в стандартну комплектацію.
Модель PRANA-250 з новою системою управління PWM  - широкий діапазон керування швидкістю обертання вентиляторів (від 10 до 100 потужності з точністю до 1%).
Новий дизайн побутової серії. Компанія Прана запустила у серійне виробництво рекуператори побутової серії з новим дизайном внутрішніх кришок. Тепер рекуператори доступні в різних кольорах та ідеально підійдуть для будь-якого інтер'єру.
 
2-D4-6
Dunham-Bush Dunhum-Bush - провідний виробник промислових систем кондиціювання та холодопостачання у світі з 100-річної історією.
Обладнання:
• чиллери (від 35кВт до 14068 кВт)
• теплові насоси  
• руфтопи
• фанкойли
• ККБ
• спліт-системи
• VRF (потужність одного зовнішнього блоку до 68 кВт, в комбінації до 204кВт, є у наявності з рекуперацією тепла)
• спец. обладнання (акумулюючі ємності, промисловий холод, градирні)
3-D1-1