22-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
12-15 Травня 2020 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Організатор

Прем'єр Експо
 

premier-Expo.jpg

ITE в Україні. Нам довіряють свій бізнес
Інтереси ITE Group Plc в Україні представляє компанія ДП «Прем’єр Експо» – лідер на ринку організації міжнародних виставок та конференцій в країні.
З 2000 року завдяки спеціалізованим проектам, організованим «Прем’єр Експо», тисячі зарубіжних компаній змогли налагодити вигідну співпрацю з українським бізнесом, не менша кількість українських підприємств знайшли надійних виробників та постачальників за кордоном.
Ми підтримуємо контакт з 1,036 млн. фахівців різних галузей економіки України.
У портфоліо компанії сьогодні 27 професійних виставок і конференцій у всіх секторах економіки.
Наші виставки мають офіційну підтримку галузевих міністерств та відомств України, найбільших галузевих об’єднань і асоціацій; їх включено до переліку найбільших міжнародних подій, що рекомендовані Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.
Високу якість організації 7 найбільших виставок регулярно підтверджує аудит Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI.
У 2014 році у міжнародних виставках і конференціях формату B2B в Україні взяли участь 2132 компанії з 52 країн світу.
Експозиції зайняли 91 тис. кв. м. На виставках побувало більше 150 тис. професіоналів різних галузей економіки.
ДП «Прем’єр Експо» – це команда 65 висококласних професіоналів виставкової галузі, які 24/7 готові прийти на допомогу в просуванні вашого бізнесу на українському ринку.

Антикорупційні принципи
Ми ведемо свій бізнес відкрито. Дані кожної виставки, від статистичних даних до результатів опитувань учасників та відвідувачів, відкрито публікуються на сайті виставки, в мас-медіа, їх отримують всі учасники та партнери події.
 
У своїй діяльності ITE Group Plc (ITE) спирається на ряд основних принципів, які, на думку компанії, становлять основу здорової та добросовісної практики ділових відносин. Одним з таких принципів є нетерпимість компанії щодо будь-яких форм корупції.
Норми та принципи антикорупційної політики відповідають законодавству у всіх країнах присутності ITE.