22-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
12-15 Травня 2020 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

НОВИНКА! Надшвидкі електричні водонагрівачі HAIER

news
   
img07-12.jpg
Характерна риса водонагрівачів Haier - унікальна система захисту від ураження струмом Shock Proof, розроблена і запатентована компанією. Технологія BPS - система термічної дезінфекції. І звичайно ж гарантія 7 років, за умови реєстрації на сайті.

В Україні доступні у 3 основних серіях:

💧Плоскі - серії F1, об'ємом на 50, 80 і 100 л - для справжніх шанувальників досконалості, з інтелектуальним електронним керуванням, а також вертикальним розташуванням при монтажі.

💧Компактні - серії Q1 / Q2, об'ємом на 10, 15 і 30 - відмінний варіант для невеликої кухні або ванної кімнати. Модель з об'ємом баку на 10 л нагріває воду всього за 22 хвилини.

💧Класичні - серії А3, обсягом на 50, 80 і 100 л - традиційна форма та дизайн у середньому ціновому сегменті, оснащені потужним ТЕНом з неіржавіючої сталі, збільшеним магнієвим анодом та баком з внутрішнім склокерамічним покриттям.

Haier добре зарекомендував себе в Азії та Європі, тому сьогодні є брендом №1 у світі з продажу водонагрівачів (Euromonitor International 2017). Кожен водонагрівач - це результат роботи дослідників та інженерів, які щороку роблять продукцію надійніше, безпечніше та зручніше. Саме тому, водонагрівачі Haier підтримують затишок у будинках по всьому світу.

Більш детальна інформація:http://haier-aircon.com.ua/catalog/waterheaters-haier-all-ewh10l , а також за номером телефону +38 (044) 220 30 20.