22-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
18–20 серпня 2020 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

ТМ GROHE отримала почесну нагороду «ВИБІР РОКУ 2018»!

news
   
grohe-(4).jpg8 грудня в рамках церемонії нагородження переможців фестивалю «ВИБІР РОКУ 2018» оголошено список товарів та послуг №1 в Україні, що стане надійним орієнтиром для споживачів протягом року.
 
Нагорода «Вибір року» — атрибут успішного бренду, який безпомилково впізнають мільйони українців.
Це символ довіри споживачів та переконливий доказ професіоналізму всіх, хто вкладає сили та хист у розвиток бізнесу в Україні.
 
Лідери фестивалю-конкурсу «Вибір року» визначаються на основі результатів всеукраїнського маркетингового дослідження серед споживачів, результатів голосування експертів та високого журі. Таким чином, досягається максимально всебічне та неупереджене оцінювання товару чи послуги. 

 

                                                                                      
Андрій Рудик                          
Голова представництва GROHE AG в Україні
 
Однак, найбільшу вагу у підсумковій оцінці має голос споживачів, які відповідають на запитання: Яку марку чи компанію в категорії ви вважаєте найкращою? 
 
Раді повідомити, відповідно до підсумків всеукраїнського маркетингового дослідження 2018 року – торгівельна марка GROHE отримала почесну нагороду «ВИБІР РОКУ 2018» та є єдиним брендом сегменту Сантехники в Україні, що отримав таку почесну нагороду серед 42 інших брендів у різноманітних сферах промисловості та виробництва.
 
Команда AquaTherm Kyiv вітає компанію GROHE з такою видатною подією.
Ми розділяємо радість перемоги з Вами та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!