22-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів.
18–20 серпня 2020 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

ТМ Nexans отримала нагороду «Вибір Року» в Україні!

news
   
ТМ Nexans отримала престижну нагороду відnews-26-12-(1).jpg Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір Року» в Україні!️ 

8грудня підбивалися підсумки престижного конкурсу «Вибір Року» в самих різних номінаціях - від фармацевтики до нерухомості, серед яких визначилась краща «електрична тепла підлога» в Україні. І в своїй ніші кращою для українців і експертного журі стала ТМ Nexans!

Поряд з такими іменитими переможцями, як ТРЦ GULLIVER, УКРБУД, LG Electronics, ДАРНИЦЯ, KARCHER, нагороду з рук Василіси Фролової отримував директор компанії Розумний Дім В'ячеслав Ніконов . "Я щасливий. Вже 6-й рік поспіль українці голосують за теплу підлогу Nexans, як за лідера якості в системах електрообігріву. Ми дійсно робимо все можливе, щоб в їх будинках було тепло і затишно" - зазначив В'ячеслав.

Компанія Nexans є світовим лідером у кабельній індустрії і володіє понад 100 заводами по всьому світу. На нагрівальні секції Nexans в системах «тепла підлога» діє 20 років повної гарантії.

Подробиці з церемонії нагородження та детальний фотозвіт дивіться за посиланням