23-я Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, промислового холоду, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів
18–20 травня 2021 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Біржа праці 2020

Біржа праці – на виставці Aquatherm Kyiv 2020

18 - 20 серпня 2020 на Aquatherm Kyiv 2020 буде працювати Біржа вакансій - спеціальний сервіс, який розширює можливості та перспективи кар'єрного росту.
На одному стенді будуть зібрані всі пропозиції вакансій компаній галузі і заявки фахівців. Також на самій виставці, Ви зможете провести співбесіди в спеціально виділених місцях для інтерв'ю.

Претендентам на вакансію
Ви – професіонал інженерного або будівельного ринку і шукаєте роботу? Надсилайте Ваше резюме з контактною інформацією, ми його роздрукуємо і розмістимо на виставці в зоні «Біржа праці». Ваше резюме побачать всі учасники та відвідувачі головної виставки ринку. Заповнити анкету можна і в дні виставки, прямо на місці. Повідомте про себе та свою професію і зустрічайте майбутнього роботодавця на нашій Біржі вакансій!
 
Залишити резюме для біржі праці
 Роботодавцям
Ваш бізнес потребує нових працівників? Надсилайте нам свої вакансії – ми роздрукуємо їх і розмістимо на дошці вакансій. Приходьте на виставку, щоб вибрати працівника прямо на Біржі вакансій!

 
Залишити вакансію для біржі праці
Место проведения - Международный выставочный центр, Броварской пр., 15, метро «Левобережная».