24-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, промислового холоду, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів
16-18 травня 2023 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Учасники про виставку

Ксенія Савенко, маркетинг-директор компанії «Санді-Плюс»:
«Акватерм для нашої компанії – це завжди подія №1, до якої ми готуємося з особливою ретельністю та креативністю. Цей рік не став винятком, і, підсумовуючи, можу зазначити, що організатори вміють дивувати як учасників, так і відвідувачів виставки. Цей захід вже давно став своєрідною тусовкою для професіоналів, де ми раді зустрітися з діючими партнерами, готові до нових контактів, обміну досвідом з провідними гравцями на ринку теплотехніки, а також раді довідатися про новинки в галузі. Чи будемо ми брати участь наступного року? Однозначно будемо!»
 
Татьяна Денисенко, регіональний менеджер компанії Wavin Ekoplastik:
« Цього року, мені здається, було більше відвідувачів, ніж в попередньому. Нам вдалось зібрати багато нових контактів серед монтажників, торгових підприємств та дистриб’юторів. Мали можливість зустрітися не лише з вітчизняними, але й іноземними спеціалістами  галузі. Також порадувала і програма виставки. Організатори постаралися оживити її проведенням конкурсів, змагань, різноманітністю семінарів. Це дуже корисно, оскільки час від часу потрібно «розряджати» ділову обстановку.»
 
Олександр, регіональний менеджер компанії Pestan:
«Ми вкрай задоволені участю у виставці. Цього року тут багато фахівців, було легко і зручно зав’язувати нові контакти зі споживачами. Ми навіть встигли погодити кілька договорів з новими клієнтами. Спілкування велося з великою кількістю дистриб’юторів. Вони так само залишилися задоволені, тому що отримали хороші відгуки від клієнтів.» 

 

DESCON GmbH 
Вентиляційні системи, ПАТ
Сенсей Групп
SANDIPLUS