24-я Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, промислового холоду, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів
17–19 травня 2022 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Контакти

Олена Кононенко

Event директор

Tel.: + 38 044 496 86 45 (вн.271)
E-mail: EKononenko@pe.com.ua

Марія Сербина

Керівник відділу продажу

Tel.: + 38 044 496 86 45 (вн.301)
E-mail: M.Serbina@pe.com.ua

Вікторія Шульгіна

Менеджер проекту

Tel.: + 38 044 496 86 45 (вн.255)
E-mail: V.Shulgina@pe.com.ua

Дмитро Морозов

Менеджер проекту

Tel.: + 38 044 496 86 45 (вн.259)
E-mail: D.Morozov@pe.com.ua

Сергій Сушон

Менеджер проекту

Tel.: + 38 044 496 86 45 (вн.315)
E-mail: S.Sushon@pe.com.ua

Дарія Бородуліна

Менеджер проекту (Європа)

Tel.: + 38 044 496 86 45 (вн.225)
E-mail: D.Borodulina@pe.com.ua

Ксенія Боса

Спеціаліст з маркетингу

Tel.: + 38 044 496 86 45 (вн.277)
E-mail: o.bosa@pe.com.ua

Яна Котенко

Координатор проекту

Tel.: + 38 044 496 86 45 (вн.257)
E-mail: Y.Kotenko@pe.com.ua

Оксана Морозюк

Координатор проекту

Tel.: + 38 044 496 86 45 (вн.285)
E-mail: o.morozyuk@pe.com.ua

Вікторія Коваленко

Керівник сервісу BUSINESS CONNECT

Tel.: + 38 044 496 86 45 (вн.292)
E-mail: V.Kovalenko@pe.com.ua

Маргарита Фаст

Менеджер проекту (Німеччина)

GiMA GmbH
Tel.: +49 40 23524-250
E-mail: fast@gima.de

Кінга Паталас

Менеджер проекту (Польща)

ITE Poland
Tel.: +48 61 662 66 92
E-mail: patalas@iec-poland.com

Віктор Ванг

Менеджер проекту (Китай)

ITE China
Tel.: +8610-51426016
E-mail: victor.wang@hyve.group

Дуйгу Айкут

Менеджер проекту (Туреччина)

ITE Turkey
Tel: +90 212 291 83 10 (вн. 3146)
E-mail: duygu.aykut@ite-turkey.com