24-я Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, промислового холоду, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів
17–19 травня 2022 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

MatchMaking для учасників виставки

MatchMaking – інструмент (сайт) для планування зустрічей між экспонентами та відвідувачами виставки (учасниками сервіса Промисловий навігатор).
 
З його допомогою можна заздалегідь запросити на переговори учасників Промислового навігатора - директорів, технічних директорів, головних інженерів та энергетиків:


  • промислових підприємств, заводів
  • агрохолдингів, фермерських господарств
  • логістичних центрів, супермаркетів
  • тепломереж, водоканалів, енергетичних компаній
  • проектних організацій
  • деловеперських, будівельних компаній
Експоненти самі обирають необхідну кількість потенційних партнерів для проведення переговорів на виставці та самостійно відправляють їм запрошення на зустрічі. Усі експоненти виставки мають змогу користуватись MatchMaking безкоштовно.  

Як скористуватись MatchMaking?

Заповніть форму подачі інформації в каталог виставки (до 1 квітня 2021 року)
обов’язково вкажіть актуальні контактні дані колеги, відповідального за зустрічі з представниками промислових підприємств на виставці
За місяць до відкриття виставки отримайте доступ на сайт MatchMaking
посилання з паролем буде направлено на email, який ви вказали в формі подачі інформації в каталог виставки

Увійдіть у свій власний кабінет
та ознайомтесь з запитами та потребами промислових підприємств, які планують відвідати виставкуВідправте запрошення на зустрічі
промисловим підприємствам які вас зацікавили (ваші пропозиції повинні відповідати потребам відвідувачів, вказаних на сайті)

Отримайте підтвердження зустрічей
та дайте відповідь на запити, надісланні Вам
Проведіть успішні перемови на вашому стенді
збільшіть обсяги продаж та клієнтську базу
Увага: зустрічі проходять на стендах учасників виставки!Сайт MatchMaking почне свою роботу за 1місяць до відкриття виставки. В MatchMaking можуть прийняти участь всі експоненти виставки, які пропонують рішення для промислових підприємств, безкоштовно. Зустрічі з учасниками сервіса Промисловий навігатор будуть проходити протягом 4х днів роботи виставки на стенді вашої компаніі. Для участі в MatchMaking необхідно подати інформацію про свою компанію до каталогу виставки не пізніше 1 квітня.


Для уточнення всіх питань, що вас цікавлять, звертайтесь: 
Керівник сервісу Промисловий навігатор
Вікторія Коваленко
тел.: +38(044)496-86-45,  моб.+38(067)440-27-71
e-mail: v.kovalenko@pe.com.ua