24-я Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, промислового холоду, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів
17–19 травня 2022 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Ліга Майстрів

news
     
 
Ліга Майстрів – це онлайн-спільнота для майстрів та будівельників. Основна її мета – підвищення рівня культури будівництва у майстрів разом із надійними партнерами-виробниками. Це означає, що учасники спільноти отримують можливість  технічної підтримки 24/7 у Viber групах та  мають доступ  до навчальних семінарів чи вебінарів безпосередньо від виробника. А це у свою чергу – професійний розвиток, корисний досвід, нові знайомства.

Сьогодні Ліга Майстрів – це вже більше 10000 учасників у 20 профільних чатах Viber за різними темами (сантехніка, електрика, облицювання, покрівля, утеплення тощо). З початку 2019 року разом з лідерами ринку спільнотою було проведено близько 200 навчальних онлайн та оффлайн заходів у сфері будівництва, більше 150 учасників на безоплатній основі отримали на тестування на своїх об'єктах продукти від 10 відомих виробників, зняли цикл інтерв'ю з майстрами різних спеціальностей та відомими блогерами у сфері будівництва.

Завдяки онлайн-формату, спільнота не має географічних кордонів, а отже, ми маємо можливість бути на зв’язку, у якій би частині країни ви не знаходились.  

Подібний формат – новий для українського будівельника, але це, безперечно, – шлях до розвитку будівельної сфери, активного нетворкінгу та зростання експертизи кожного майстра, який любить свою справу і хоче розвиватися.

Більше дізнатися про Лігу Майстрів можна на сайті та в соціальних мережах Facebook, Instagram, Youtube.