24-я Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, промислового холоду, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів
17–19 травня 2022 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Системи опалення від Uterm Україна – безмежні можливості

news
 
Системи опалення від Uterm Україна – безмежні можливості
• Сучасне опалення – це енергоефективні, ергономічні та екологічні системи, чиє завдання – забезпечити баланс між комфортом у приміщенні та рахунками за енергоносії.
• Саме такі опалювальні системи пропонує Uterm Україна – європейський виробник з потужностями на Харківщині, що дають змогу випускати 1,2 млн радіаторів на рік.
• Завод устаткований двома роботизованими лініями LEAS (Італія) та пропонує продукцію у 7 типорозмірах із варіюванням висоти від 200 до 900 мм, довжини – від 400 до 3000 мм.
• Системи Uterm є універсальними та однаково ефективно працюють у приватному будинку або найбільшому ТРЦ України – «BLOCKBUSTER MALL» (Київ) площею 450 кв. м, який відкрився в 2019 році.
• Під дахом центру розташовані понад 400 магазинів, парк розваг, кінотеатри тощо. Це накладає особливу відповідальність на проектантів та виконавців комунікацій, інженерних мереж та систем.

Водночас при виборі постачальників підрядні організації мали врахувати:

- економічність;
- якість приладів;
- масштабність замовлення.

Такий потужний запит може виконати лише виробник із потужними можливостями та сучасним обладнанням. Компанія Uterm Україна надала найкращу пропозицію та виконала контракт за виключним стандартом якості, впровадженим у компанії.

Додатковою перевагою стала наявність європейських сертифікатів відповідності, які підтверджують заявлений гарантійний термін експлуатації (10 років) та безпечність продукції.
Саме тому продукцію Uterm Україна обирають у 18 країнах на трьох континентах, зокрема в Європейському Союзі, Великій Британії, Канаді, Китаї.

Представники компанії чекають на вас 18, 19 і 20 травня біля стенда № 1-F3-3 на виставці Aquatherm Kyiv.