24-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, промислового холоду, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів
Зустрінемось після перемоги! • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Команда Aquatherm® Kyiv завітала до VINAR

news
Новий бренд
Команда Aquatherm® Kyiv  завітала до VINAR
📍Команда Aquatherm® Kyiv  завітала до VINAR - нового бренду насосного обладнання.
Для цього ми побували у Фартпром Фартпром — насосне обладнання для водопостачання, опалення, каналізації, та ТОВ ВИНАР – український бренд насосного обладнання та мембранних баків.

👉Основний девіз торгової марки VINAR це співвідношення ціни та якості. Щоб споживачі могли отримати якісне європейське обладнання за українською ціною.

VINAR - це насосне обладнання та мембранні баки, які виготовлені на заводах країн Європи з урахуванням українських реалій. Зараз компанія виготовляє свердловинні насоси від побутового сегмента до промислового (з потужністю від 0,37 Kw до 130 kW, та продуктивністю від 1,5 м3/год до 290 м3/год)

☝️Основною перевагою ТОВ ФАРТПРОМ є наявність на складах більш ніж 90% асортименту, а також сервісу європейського рівня та дворічної гарантії на все обладнання!

Компанія орієнтується на заміну застарілого радянського обладнання на нове, з приводу чого було створено каталог-брошуру по заміні свердловинних насосів ЕЦВ. Отримати каталог можна на сторінці компанії у фейсбук або зателефонувавши в офіс.