24-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, промислового холоду, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів
16-18 травня 2023 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

День Місцевого Самоврядування

news
День Місцевого Самоврядування
День Місцевого Самоврядування
Шановні колеги, сьогодні вшануємо прийняття найбільш демократичної форми правління. Вітаємо всіх причетних з Днем місцевого самоврядування!

Всіх, хто працює в органах місцевої влади, Вам випала почесна і відповідальна місія – представляти громаду, знати її проблеми й докладати усіх зусиль задля їх вирішення. Ваші ініціативи, вимоги та пропозиції знаходили і знаходять підтримку та втілюються у життя. І надалі будьте принциповими у відстоюванні інтересів Вашої громади.

Всіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми та дбають про розквіт своєї громади.
Нині, не дивлячись на те, що нашу землю топче чобіт ворога, маємо як найбільше бути солідарними, дружніми та консолідованими, своєю працею допомагати Збройним силам перемогти цю ворожу навалу та разом пережити ці жахіття та реалії війни. Не може бути сумнівів, що перемога буде за Україною. Сьогодні налагоджується новий етап у розвитку громади, коли влада, слухає своїх мешканців, сприяє розвитку і результати цієї роботи вже можна побачити.

Мирного неба і міцного здоров’я. Особистого щастя і нових здобутків. Завжди любіть нашу Україну, бо вона – найкраща!