24-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, промислового холоду, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів
16-18 травня 2023 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

Поради відвідувачам

Як отримати від виставки максимальну вигоду!
Online-регистрация-на-выставку-(5).png

Online реєстрація на виставку. Ми рекомендуємо вам зареєструватися для відвідування виставки online. Це істотно заощадить ваш час в перший день відвідування виставки - не потрібно буде стояти в черзі і заповнювати анкету, ви відразу зможете пройти на експозицію.
 
Сориентируитесь,-что-вы-ищите-на-выставке-(5).png

Зорієнтуйтеся, що ви шукайте на виставці. Почніть з визначення продуктів і послуг, які ви хочете вивчити і опрацювати за час відвідин Aquatherm® Kyiv 2022. Ви можете заздалегідь переглянути список учасників виставки на нашому сайті.

Эффективно-спланируите-свои-встречи-(4).pngЕфективно сплануйте свої зустрічі. Зареєструйтеся в сервісі «Промисловий навігатор». Серед широкого розмаїття пропозицій від учасників виставки ми допоможемо вам знайти продукцію / послугу, яка відповідає вашим потребам і вимогам. Також сплануємо для вас індивідуальні зустрічі з першими особами потрібних постачальників і підрядників.

Спланируите-свое-путешествие-по-зонам-выставки-(4).pngСплануйте свою подорож по зонам виставки. Є багато вхідних точок для всіх залів виставки. Після того, як ви вирішили, кого хочете бачити, ви можете визначити найбільш ефективний шлях. Безпосередньо в дні проведення виставки ви отримаєте офіційний путівник на стійці реєстрації. Він допоможе вам легко орієнтуватися на місці: в ньому буде план експозиції з номерами стендів, список учасників і повна програма заходів виставки.

Ознакомьтесь-с-деловои-программои-(4).png

Ознайомтеся з діловою програмою. У нас є повна програма конференцій, семінарів, панельних дискусій та круглих столів. Перегляньте графік освітніх подій на нашому сайті і виберіть найцікавіші для вас.

Планируите-свое-путешествие-(2).png

Плануйте свою поїздку. Ми рекомендуємо вам добиратися до місця проведення виставки за допомогою метро або іншим громадським транспортом. Якщо ви використовуєте власне авто, то зауважте, що кількість місць для паркінгу біля входу в МВЦ обмежена.

Всегда-на-связи-с-вами-(3).png

Завжди на зв'язку з вами. Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram - для того, щоб бути в курсі всіх подій і новин виставки.

Відвідати.PNG